Výchova ke zdraví

logo

Info

Sdílejte s námi příklady dobré praxe, najděte nové kolegy a přátele.

více info

Vaše dotazy a ohlasy

 
zkouška registrace     mail   07.02.2012
Běžná zkouška registrace proběhla bez potíží, zřejmě se bude jednat o nějakou nestandartní příčinu. Předala jsem Váš podnět našemu správci, věřím, že nalezneme rychle řešení. Děkujeme paní Chýlová, že jste se ozvala. S pozdravem J.Nedbalová
Kamila Chýlová   07.02.2012
Dobrý den,mrzí mě, že již
několikrát jsem se pokoušela zaregistrovat se, bohužel jsem vždy vyzývána, ať zadám své povolání, přestože je správně zadané.
Děkuji za info.
re: Markéta Švarcová     mail   03.02.2012
Program Normální je nekouřit ve své metodice neobsahuje nácvik scénky, nicméně oba programy Normální je nekouřit a My nechceme kouřit... je možné vzájemně obohatit. Metodiky nejsou zpoplatněny. Materiály, které byste při práci s programem využila si musíte zajistit sama, vzory omalovánek a jiných doprovodných listů (scénáře) jsou součástí metodiky. Vzhledem k tomu, že nejste z Pardubického kraje, zašlu Vám na e-mail kontakty, kam se můžete obrátit s žádostí o metodiku(y).
J.N.
Markéta Švarcová     mail   02.02.2012
Dobrý den, zajímala by mě cena programu pro MŠ-Normální je nekouřit. Asi by šlo o metodiku ,omalovánky a nacvičení Představení. Naše MŠ Omice (Brno-venkov) má 28 dětí.
Děkuji, s pozdravem M. Švarcová
J.Nedbalová     mail   30.01.2012
re:Václav
Dobrý den, v odpovědi na Vaše dotazy: ad 1) doporučuji obrátit se s tímto dotazem -ohledně srovnávacích zkoušek-přímo na danou školu. Není mi známo, že by se v tomto ohledu porovnávaly školy coby skupina.
ad 2)spolupráce škol "ŠPZ" s rodiči obvykle bývá na "o něco lepší úrovni" než u "běžných škol". To proto, že to mimo jiné vyplývá z filosofie programu "Zdravé školy"- "škola jako kulturní a vzdělávací středisko obce". Tím mnohde dochází k užšímu propojení školy s rodiči i další veřejností, projeví-li zájem, nejedná se však o jejich povinnost v pravém slova smyslu. Vhodnější se jeví pojem možnost, neboť si tyto školy zakládají na přirozeně přívětivějším prostředí,dobrých vztazích a tedy i vzájemné spolupráci.
ad 3)opět bych doporučila obrátit se na konkrétní školu,může to být dosti individuální. Rozhodně však nejde o nic pro rodiče zatěžujícího, ba naopak - lze očekávat spíše vstřícnější přístup ze strany školy k rodičům.
ad 4)financování škol s programem "Škola podporující zdraví" se neliší od tzv. "běžných škol". Mnohé ze "Zdravých škol" využívají navíc různých dotačních programů na své projekty.
Václav     mail   30.01.2012
Dobrý den,mohl bych se zeptat na pár drobností ohledně Škol podporujících zdraví?
1.jak žáci Zdravé školy uspěly v mezinárodních srovnávacích zkouškách?
2.jak moc musí rodič spolupracovat se ZŠ,kde se tento projekt uskutečňuje?
3.Žádá ZŠ od rodičů více nebo něco jiného než klasická škola?
4.je tato škola doplácena i ze soukromých peněz.

Děkuji předem za Vaší odpověd a jsem s pozdravem. Kučera Václav
< 1 2 3 4 5 6 9 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
KHS Pce

Vyhledávání