Preventivní programy

0

“Zdravé a vyvážené zuby”

Komplexní preventivní vzdělávací program pro děti na prvním stupni základní školy

Aktuální info o programu, instruktážní produkty ke stažení a také daleko více naleznete na:  Zdravá a vyvážená práce ZUBY se vyskytuje společně s tímto pracovištěm v České republice a je také podporována Ministerstvem zdravotnictví ČR, Ministerstvem školství a vzdělávání, mládeže a tělovýchovy. Doporučuje se pro přidání do hlavního proudu hlavního vzdělávání ve všech programech základního vzdělávání. Vzhledem k tomu, že v roce 2000 byl program každoročně rozšiřován do všech základních škol v ČR.

Program zahrnuje: informační manuál pro učitele, který se skládá z odborných informací spojených s orálním wellness, doplněných o obrázkový produkt, tabulky a také grafy. Tato metodická příručka je vytvořena dle kompetencí RVP s návodem, jak přesně tento program začlenit do školení.

Stáhněte si změněnou metodickou příručku pro učitele s návodem, jak tento program začlenit do výuky podle odbornosti v rámci studijních plánů:

  • Vzdělávací program zubního lékařství (PDF, 5 518 kB).
  • pracovní listy pro frekventanty, kteří interaktivně a také poutavě prezentují mládeži problematiku zubního zdraví (barvicí knihy, soutěže, hry, kvízy atd.), diplomy, webové stránky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno